O ENF

Nasza misja, credo i etyka

Firma ENF sp. z o.o. została zarejestrowana w styczniu 2003 r. pod nazwą Enformatic sp. z o. o. Zmiana nazwy spółki nastąpiła w styczniu 2022. Do chwili obecnej nieprzerwanie świadczy usługi w branży telekomunikacyjnych i energetycznej. Od ponad 5 lat firma aktywnie angażuje się w prace badawczo rozwojowe, które są realizowane w nowo wybudowanym Centrum Badawczo Rozwojowym Inteligentnych Sieci.

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom produktów i usług wysokiej jakości, które pomagają w ich codziennym życiu i prowadzeniu działalności. Czyniąc to, powinniśmy zawsze poszukiwać rozwiązań wykorzystujących najnowsze osiągnięcia technologiczne i zatrudniać najbardziej zdolnych specjalistów, wspierając w ten sposób rozwój i dobrobyt naszej firmy i naszych pracowników.

Nasze credo

To credo reprezentuje przekonania i zasady, które zostały przyjęte przez pracowników ENF jako siła przewodnia w naszej działalności.

Etyka

Wierzymy, że wypełniając misję naszej firmy, nasze motywacje i działania zawsze muszą kierować się najwyższymi standardami etycznymi, abyśmy mogli niezłomnie dążyć do osiągnięcia naszych celów.

Wierzymy, że przed naszymi klientami na nas spoczywa odpowiedzialność:

Uważamy, że mamy obowiązek wobec pracowników naszej firmy:

Uważamy, że odpowiadamy za samą firmę:
Skip to content